Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Strategie pro dobré partnerství
Strategie pro dobré partnerství

Často se přeceňují věci, které ani tak podstatné nejsou. Jsou to peníze, majetek, drahá auta a luxusní dovolené. Ale to jsou jenom neživé věci, které nás šťastnými udělají jenom na pár okamžiků. Věnujme se tomu, co má cenu a co je z dlouhodobého hlediska přínosné a může nás učinit šťastnými.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

Indicie ohledně sexuálního obtěžování vašich dětí
Indicie ohledně sexuálního obtěžování vašich dětí

I když si to nechcete připustit, sexuální obtěžování dětí se děti a bohužel už ho řada rodičů musela řešit. A nyní, když stojíme na konci školního roku a blíží se doba letních prázdnin, budeme muset dávat na své děti ještě větší pozor, abychom děti do nějaké situace, kdy by jim hrozilo sexuální obtěžování, sami neuvedli. Na co si tedy dávat pozor?

Hádáme se, hádáte se
Hádáme se, hádáte se

I když je běžný život plný konfrontací a snahy vyjasnit si postoje, musíte si uvědomit, že i hádat se musí umět. A to umění je plně ve vašich rukou. Buď partnera ponížíte a hádka ve vztahu zanechá praskliny, nebo si to vyjasníte bez šrámu na sebevědomí a s pocitem toho, že partnerovi můžete říkat i věci, které nejsou vždy příjemné.

Bisexualita neexistuje
Bisexualita neexistuje

Bisexualita neboli sex pod obojí způsobem prý neexistuje, existuje jen takové chování. Jsou to lidé, kteří nejsou vyhranění ani pro heterosexualitu, ani pro homosexualitu. Nacházejí se někde mezi těmito dvěma póly. Takový typ chování může nastat v době, kdy heterosexuální chování z nějakého důvodu nastat nemůže, například ve vězení nebo v jiných hraničních podmínkách.

Existuje bisexualita?
Existuje bisexualita?

Není výjimkou, že se dočítáme, že ta či ona filmová hvězdička mění milence a milenky jako ponožky. Ale může mít člověk opravdu rád ženy i muže zároveň, nebo jde o nějakou sexuální úchylku nebo jak to vůbec je? Může být člověk takovým hermafroditem?

Co všechno má vliv na sexuální fantazii žen?
Co všechno má vliv na sexuální fantazii žen?

Ženská fantazie prošla proměnou. Pokud si například otevřeně popovídáme se svou matkou nebo babičkou, divili bychom se, kam až zašla sexuální fantazie dnešních žen. Na druhou stranu často zůstává jenom u snění a mnohé z žen by své fantazie opravdu realizovat nechtělo, nebo se toho aspoň obávají.

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.