Zajímáte se o své zdraví a zdravý životní styl? Snažíte se získávat stále nové informace o tom, jak žít plnohodnotně, zdravě a aktivně? Pak jste tu správně! Dozvíte se zde mnoho především z následujících oblastí:

  • zdravý životní styl
  • krása a móda
  • fitness
  • sex a vztahy
  • psychologie
  • a samozřejmě spoustu tipů, jak kvalitně trávit volný čas. 
Navíc za sledování videí, čtení článků nebo účast v soutěžích budete získávat zajímavé dárky a to vše zcela ZDARMA! Jak to celé funguje? Čtěte dál, je to snadné.

Jak získat odměnu?

  1. Prvním krokem k získání odměny je bezplatná registrace a následně zhlédnutí některého z videí či přečtení článku, které jsou umístěné v sekcích Získej dárekLifestyle
  2. Po zhlédnutí videa a přečtení článku si své nově nabyté vědomosti ověříte v následném testu. Pokud test vyplníte úspěšně, získáváte body, které pak můžete proměnit za produkty umístěné v sekci Odměny

Vše si můžete vyzkoušet na ukázkovém videu, které je zaměřeno na imaginární produkt Garlicon, stačí se zaregistrovat, tak do toho!

 

Kompletní informace o produktu

Ke každému tématu nabízíme kromě vzdělávacího videa také další informace, jako je cena, informace o výrobci nebo o samotném produktu. Pokud vám u některého produktu budou informace chybět, můžete posílat své dotazy prostřednictvím ikony „Zeptej se", která je umístěná u každého videa. Svůj názor pak můžete sdělit kliknutím na „Hodnocení".

 

Co víc?

Na webu www.tvezdravi.cz kromě vzdělávacích videí a informací o jednotlivých produktech naleznete také zajímavé články týkající se vašeho zdraví a rozhovory se známými osobnostmi, stačí nahlédnout do sekce Lifestyle. Vedle textů o zdraví a zdravém životním stylu můžete zabrousit i do jiných příbuzných oblastí, otevřete si záložku Lifestyle a sledujte témata týkající se kosmetiky, módy, fitness, psychologie a mnoho jiných. Nezapomeňte se účastnit velkého letního losování, které probíhá každý den a vyhrávat tak zajímavé ceny, které opět pozitivně podpoří vaše zdraví.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.