Klouby nelze ošidit Článek Test Zeptejte se Hodnocení

Klouby nelze ošidit

pokud začnou bolet klouby, vnímáme věk daleko intenzivněji a nejenom to, je to jako bychom náhle zestárli o deset a více let.

 

Na jedné straně jste vy a vaše bolesti kloubů. Kanadská značka Barny's se klouby zabývá z té druhé strany, tedy vývojem a výrobou přípravků na klouby. Za všechny jmenujme CeladrinTM, o kterém emeritní prezident kanadské obchodní komory říká - „Kanada je na CeladrinTM pyšná". A jak by také ne, CeladrinTM má ve světě hodně dobré jméno.

 

Barny´s Celadrin

 

Hned na začátku máme pro některé z  vás  možná špatnou zprávu. Přípravek na klouby Barny´s CeladrinTM EXTRA SILNÝ,  si  vás získá  pouze  svým účinkem, ale  nikoliv dárky navíc, které s problémem pohybového aparátu nesouvisí. Nečekejte tedy od nás žádná DVD či jiné pozornosti ve velkých krabicích. Ti z vás, kdo jste CeladrinTM už vyzkoušeli, víte, o čem píšeme, ti z vás,  kdo ještě nikoliv, nebudete zklamáni, pokud se pro CeladrinTM rozhodnete. S nákupem Barny´s Celadrinu získáte totiž mnohem víc.  

 

 

Celadrin je nový, moderní, rychlý a ve světě respektovaný přípravek na klouby. Jeho nejnovější verze je dokonce vhodná i pro vegetariány. A to je unikátní, protože většina přípravků na klouby a dost možná i všechny, které vás momentálně napadnou, mají buď živočišný původ, anebo samotné kapsle jsou pro vegetariány nevhodné. Barny´s CeladrinTM tedy myslí i na méně početnou skupinu naší populace. 

 

Výhody Celadrinu

 

Hlavni přínos Celadrinu však Barny´s vidí v tom, že působí zcela jinak a to doslovně. Má naprosto jiný mechanizmus účinku než glukosamin sulfát, kolagen a jiné přípravky. Jak obrovský je to rozdíl nebudeme popisovat, protože některé zkušenosti jsou těžko sdělitelné a nemusí být objektivní. Vyzkoušejte však CeladrinTM a posuďte ten rozdíl už po deseti dnech, nejpozději však po čtyřech týdnech, tedy ještě dříve než spotřebujete první balení. Jen patentovaný CeladrinTM doporučuje na klouby mnoho autorit po celém světě, např. uznávaný odborník, belgický profesor, Guy Van Elsacker nebo emeritní prezident kanadské obchodní komory. CeladrinTM je také partnerem FIMS, Mezinárodní federace oborníků při olympijském výboru. Některé zkušenosti zákazníků s užíváním Celadrinu naleznete na www.celadrin.cz.

Pokud to tedy shrneme: CeladrinTM je nový, moderní, rychlý a ve světě respektovaný přípravek. Můžeme také s určitou pýchou konstatovat, že je vlastně jediný ve světě známý, ostatní značky prodávané v ČR jsou spíše lokálními značkami.

 

 

Ti z vás, kdo Barny´s CeladrinTM EXTRA SILNÝ ještě nevyzkoušeli, posuďte, jak účinkuje, a máte naše slovo, že nebudete zklamaní.

Barny´s kanadská značka kvality.

 

Osteoporóza je u mužů vážnější než u žen
Osteoporóza je u mužů vážnější než u žen

Řím 17. října (ČTK/Corriere della Sera) - Na otázku, zda mohou osteoporózou onemocnět i muži, je odpověď poměrně snadná. Nejde totiž o ryze ženskou chorobu, právě naopak: trpí jí mnozí muži, ale jen málokteří vědí, že jsou vystaveni nebezpečí.

Pomozte svým kloubům!
Pomozte svým kloubům!

Trápí vás bolesti kloubů a není den, kdybyste se cítili zcela fit? Nezoufejte. Problémy s kloubním aparátem postihnou postupně každého z nás. Proto, aby se vaše klouby neopotřebovávaly tak rychle, můžete využívat správnou výživu a doplňky stravy VITALAND, které vám usnadní život bez bolesti.