K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy

Toužíte po krásném a zdravě vypadajícím opálení? Pak byste kromě rozumného pobytu na sluníčku a používání ochranných přípravků s vhodným faktorem měli dbát i na správnou stravu.

Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků
Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků

Odstranění chloupků z jakékoliv části ženského i mužského těla může znamenat velkou bolest a často také kožní problémy a reakce. Co myslíte, existují i zcela bezbolestné metody? Tedy kromě holení, které porost jen zahustí? Vězte, že ano. Jednou z nich je fotoepilace, která se při komplexní aplikaci nazývá také fotoomlazení. Tato metoda je zcela neinvazivní a její spektrum použití je mnohem širší. Kromě odstranění vlasů a chloupků, dokáže také vyhladit pokožku, odstranit pigmentové skvrny nebo léčit akné.

Údržba kůže po letních dnech
Údržba kůže po letních dnech

Léto nám pomalu končí a je ten správný čas na to, abychom vhodně ošetřili naši pleť, která dlouhým pobytem na slunci dostala velmi zabrat. Kůži určitě neprospělo sluníčko, slaná či chlórovaná voda nebo klimatizace, kterou jsme měli celé léto puštěnou, abychom zvládli pobyt v horkých kancelářích. Všechny tyto faktory natolik vysušily pokožku a porušily její ochrannou vrstvu, že nás mnohdy začíná svědit a loupe se.

Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.
Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.

Odstávající uši jsou poruchou zakřivení chrupavky ušního boltce a nejedná se rozhodně o nějakou chorobu či fyziologický problém. Ten je spíše psychický a estetický, jedinci s odstávajícíma ušima hledají pomoc jednoduše proto, že se chtějí trochu víc líbit. Zvláště pak u žen mohou být „klapaté“ uši velkým psychickým úskalím a ne vždy pomůže šikovné maskování účesem. V takovém případě mají možnost využít pomoci kvalitního plastického chirurga, který vše napraví. Dnes už se nejedná o nikterak náročný zákrok.

Botulotoxin: jed, po kterém ženy i muži touží
Botulotoxin: jed, po kterém ženy i muži touží

Jak je možné, že muži i ženy touží po klobásovém jedu botulotoxinu, který je nejjedovatější na světě a 5 kg této látky by stačilo na vyhubení celé lidské populace? Odpověď není zas tak těžká: přináší určité možnosti v estetických úpravách, může nás na chvíli učinit krásnějšími a mladšími, ale za jakou cenu?

Kolik stojí plastické operace?
Kolik stojí plastické operace?

Plastická chirurgie dnes velmi výrazně pokročila a prošla vývojem, který umožnil nové technologie, nové techniky a především mnohem vyšší bezpečnost ze zdravotního hlediska. Některé zákroky jsou doslova rutinou, jiné byly natolik zdokonaleny, že výsledky jsou neuvěřitelné. Plastická operace již nemusí být zárukou vedlejších symptomů a může se jednat o zákrok na celý život. Je mnoho druhů plastických zákroků a každý něco stojí. Většinou se nejedná právě o malé částky, ale můžete je brát jako daň za zásah do vašeho těla a za krásu či omlazení.

Je libo železné zuby?
Je libo železné zuby?

Bobr je velmi pilné zvířátko, které se v posledních letech prosazuje více a více také na českých řekách. Pro někoho je to malý přírodní zázrak, jiný, zejména pak myslivec a pěstitel lesa, zapláče, když nachází skácené kmeny stromů a poznává, že je to práce právě bobrova. To, jak dokáže bobr kácet stromy, je na hlodavce skutečně nečekaný výkon a způsobují to především jeho zuby.

Zvažujete liposukci?
Zvažujete liposukci?

Na těle se nachází některé tučné partie, se kterými můžete bojovat dietami i sportem, ale pořád zůstávají nevzhledné. U žen hovoříme především o oblasti kolem pánve, hýždích, vnější straně stehen, obecně jsou to podbradek a břišní partie. V případě, že už vám nepomáhá vůbec nic, můžete se vydat na liposukci, kde vám lékař pomůže z takového místa odstranit nadbytečný tuk.

Facelift- vyhlazení obličeje
Facelift- vyhlazení obličeje

Facelift je zákrok, který zlepší vzhled stárnoucího obličeje, dokáže potlačit vrásky a vzhled člověka do určité míry omladit. Dnes tuto operaci nepodstupují jen celebrity, ale i obyčejní lidé, a to jak ženy, tak i muži.

Jak probíhá zvětšení prsou?
Jak probíhá zvětšení prsou?

Zvětšení prsou pomocí implantátů patří stále mezi nejžádanější zákroky k vylepšení vzhledu a sebevědomí žen. Jedná se o operaci v celkové anestezii, která trvá přibližně hodinu. Implantáty dokážou vyřešit problém s malými nebo povislými prsy. Žena získá plnější dekolt, větší sebevědomí, vyrovnají se tělesné disproporce.

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.