Výmluvy mužů

24.11.2015 Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

 

Neklape něco ve vztahu, nejste pro něj už atraktivní? Jaké jsou nejčastější výmluvy mužů?

 

Byl jsem si zacvičit a teď páchnu

 

To je bohužel také častý způsob, jak se muž pokouší odmítnout svoji manželku. Zkrátka nemám chuť, protože jsem už fyzicky dost unavený, a navíc bych tě odradil svým odérem. Ale to ženě nestačí a ani jeden z těchto důvodů nemusí být relevantní co se tká partnerčiny chuti.

 

Není mi dobře

 

Nejhorší je pro muže rýmečka, a někteří z nich mohou hřešit na to, že mají rýmečku. Necítí se být fyzicky dostatečně zdatní, aby si chtěli se svou ženou polaškovat, anebo je to pro ně dobrá výmluva.

 

Budu ráno nevyspaný

 

Velmi častá výmluva je ta, že pokud bude večer řádit, nebude v práci dostatečně výkonný a bude mrzutý, protože je nevyspaný. Ale jak víte, tak rychlovka trvá jen několik málo minut a může být dobrým důvodem, jak rychle a šťastně usnout. 

 

Mám trochu popito

 

Další velmi frekventovaná výmluva je ta, že partner má popito, a necítí se na to, aby svou ženu či partnerku uspokojil. Je sice pravda, že alkohol pomáhá jak mužům, tak ženám odhodit zábrany, ale pokud je alkoholu mnoho, tak se z dobrého pána stává špatný sluha. Opět ale může být tato věta pouhou výmluvou. Opravdu se muž na sexuální výkon necítí, nebo je pití alkoholu jenom zástěrkou, která skrývá něco hlubšího? Ať tak či tak, žena by se měla zamyslet, jak se k ní muž jinak chová a pokud je podle ní něco v nepořádku, měla by to začít co nejdříve řešit. A nejrychlejší způsob je mluvení, vzájemná komunikace a respekt.

 

Mužovo okouzlení ňadry
Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.


Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!
Vánoční soutěž
Vánoční soutěž
Získejte poukaz do lékárny v hodnotě 500 Kč
Získejte poukaz do lékárny v hodnotě 500 Kč
Soutěžte s Dapis gelem
Soutěžte s Dapis gelem
Spuštění webu Tvé zdraví
Spuštění webu Tvé zdraví