VIDEO: Móda a styl - jak na to?

12.09.2014 Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Jak se vám líbí výsledek u této štíhlé, plavovlasé modelky?

 

Měla byste také zájem o profesionální úpravu Vašeho vzhledu? Již brzy pro všechny zájemkyně připravíme soutěž, v níž vybereme tři výherkyně, které od nás dostanou proměnu vč. zážitkového focení ZDARMA! Více informací o zážitkovém focení naleznete zde:

Visage Institut

Visage Institut - ukázky

 

Pokud byste měla o proměnu a umělecké fotografie také zájem, pošlete nám Vaši fotografii a pár vět o sobě (proč byste měla proměnu a zážitkové focení získat právě Vy) na email: info@tvezdravi.cz. Poté fotografie zveřejníme na webu www.tvezdravi.cz a facebooku a necháme další návštěvnice webu a FB, aby samy rozhodly, která zájemkyně si proměnu a focení zaslouží.

Zdraví a krása v šálku kávy?
Zdraví a krása v šálku kávy?

Jste klasický pijan kávy? Nedokážete si představit, že byste se ráno probudili a nedali si svůj oblíbený šálek kávy, který vám nakopne do dalšího těžkého dne? A je pití kávy zdravé, nebo spíš tělu uškodíte, pokud svůj pravidelný denní rituál opakujete den co den s železnou pravidelností?

6 tipů pro zdravý životní styl
6 tipů pro zdravý životní styl

Někdy se může zdát, že jíst zdravě, mít dostatek pohybu a najít si čas na sebe, je nemožné. Ale naučit se žít zdravěji je snadné! Stačí, když změníte jen pár věcí.

Vlasové masky, které si připravíte samy
Vlasové masky, které si připravíte samy

Pokud vás mrzí, že se příliš vážete na to, co je v obchodech a upřednostňujete vlastní produkty, ráda si vyrábíte domácí pleťové masky, domácí likéry a sirupy, pak zkuste také i domácí vlasovou masku.

VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.
VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.