VIDEO: Jak zamaskovat spadlá oční víčka?

08.09.2014 Vážené čtenářky, máme pro vás připravený menší seriál o správném líčení. V několika videích, která budeme postupně zveřejňovat, vám přineseme triky a inspiraci ke každodennímu líčení.

 

 

Trápí vás povadlá oční víčka a ráda nosíte oční stíny? Věděla jste, že díky správnému nanášení stínů můžete nechat spadlá víčka opticky zmizet?

Naše vizážistka vám v následujícím videu poradí, jak správně nanášet oční stín, poradí Vám, jaké barvy se hodí právě k maskování spadlých víček, čemu se během nanášení vyhnout a co naopak vašim očím vizuálně prospěje. 

 

 

Obecně platí, že tvar stínů by měl začínat kousek od koutku oka a směřovat nahoru a ven, odvážnější dámy mohou tvar protáhnout třeba tmavou linkou a vykreslit. Kožní převis se maskuje tmavším stínem a okolo se používá stín světlejší aby se líčení zjemnilo ale zároveň rafinovaně vyniklo. Oko díky tmavým stínům vypadá opticky větší. Stíny by se měly držet v přirozených barvách a nejlepší jsou suché, matné stíny, které nepráší a nesráží se nebo se nevpíjí do vrásek. Vyplatí se také používat rozjasňovač, protože spadlé víčko dodává očím unavenější vzhled.

 

HN: Webová videopůjčovna a televize Netflix bude i v Česku
HN: Webová videopůjčovna a televize Netflix bude i v Česku

Praha 23. února (ČTK) - Americká webová videopůjčovna a televize Netflix nabídne nejpozději v příštím roce své služby i v Česku. V dnešním vydání to píší Hospodářské noviny (HN) na základě vyjádření šéfa komunikace firmy Cliffa Edwardse. Netflix působí již ve více než 50 zemích světa, například loni na podzim zahájil provoz v sousedním Německu. Kladný ohlas si získal i seriály z vlastní produkce.

Zbytečná kosmetika, za kterou utrácíte vaše peníze
Zbytečná kosmetika, za kterou utrácíte vaše peníze

Reklamy jsou silná lákadla. Reklamy, letáky a další marketingové techniky nás jen lákají, abychom si koupili, co vlastně ani nepotřebujeme. Chvilku ale vytrvejte a spočítejte si, na kolik vás zbytečné kosmetické výrobky vyjdou. Dokázala byste bez některého z našeho seznam žít?

Vlasové masky, které si připravíte samy
Vlasové masky, které si připravíte samy

Pokud vás mrzí, že se příliš vážete na to, co je v obchodech a upřednostňujete vlastní produkty, ráda si vyrábíte domácí pleťové masky, domácí likéry a sirupy, pak zkuste také i domácí vlasovou masku.

VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.
VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.