Velký věkový rozdíl mezi partnery

03.07.2015 V dnešní době již není tabu, když si šedesátiletý muž vezme za ženu dvacetiletou mladici. Společnost tedy pořád spíše toleruje tento pohled, než aby si mladý muž narazil dámu v letech. I když se nejprve zdá být všechno v pořádku a zdá se, že žádný problém nebude, po letech vztahu tomu může být úplně naopak.

Nevrhejte se do vztahu po hlavě

 

Pokud tedy máte nový objev, který je od vás o dekády let starší nebo mladší, tak byste si měli přečíst následující článek, abyste věděli, na co se máte připravit. Protože štěstí přeje připraveným a štěstěna je vrtkavá, ale to určitě víte. Takže pokud vezmete všechnu odvahu a vůli, pak na tom budete daleko lépe, než když se do vztahu vrhnete po hlavě.

 

Zralý muž v letech dokáže upoutat vaši pozornost

 

Zdá se vám, že stejně staří muži jsou nezralí a neví, o čem je skutečný život? Pak by vás snadno mohl oslovit šarmantní padesátník, který je od vás sice o tři desetiletí starší, ale připadá vám daleko zajímavější, vyspělejší, zaopatřenější a zkušenější, než ti kluci, kteří se kolem vás doposud motali. První zádrhel, na který můžete snadno narazit, je ten, že může být jednou či vícekrát ženatý. A možná právě vy můžete stát za dalším rozvodem. A připravíte ho tak nejen o manželku, ale také o děti. A to vás bude stavit do nelichotivé pozice, kdy si jeho děti nebudou hrát na hodné beránky, ale na vlky, kteří by vás roztrhli zaživa. Pokud by váš vztah zdárně pokračoval, pak byste se pro ně stala nežádoucí macechou.

 

 

Může se vám stát, že se do vás zamiluje jejich syn a jak pak vysvětlíte partnerovi, který je o vás o tak mnoho starší, že s jeho synem opravdu nic nemáte? To může být často velmi náročné. A pak jsou tu ještě exmanželky. Ty si se svým bývalým mužem mohou často udržet velmi dobrý vztah, a ten vám potom po čase může způsobit řadu problémů. Co když chce ex opravit sporák a vy jste naplánovala hezký výlet? Pak je váš muž jako mezi mlýnskými kameny a ať si vybere jednu či druhou možnost, bude mít z jedné strany zle a buďte si jistá, že si výlet s vámi pořádně nevychutná.

 

Metabolický syndrom
Metabolický syndrom

Metabolický syndrom trápí mnoho lidí, ale někteří o tom ani nemusí vědět. Pod tento termín se dá zahrnout mnoho různých rizikových faktorů nebo jednotlivých nemocí, které mají svůj původ v nesprávně fungující látkové výměně. Způsobují komplikace zdravotního stavu, některé z nich patří k civilizačním nemocem. Možná, že i vaše problémy mají původ v metabolickém syndromu, a ani si to neuvědomujete.

Buďte úspěšní
Buďte úspěšní

Úspěch pro každého z nás znamená něco jiného. Pro někoho z nás je to úspěch v práci, pro jiného z nás je to snížení váhy, pro dalšího je to zlepšení vztahů s manželem. Ať je to jakýkoliv druh spěchu, pro všechny platí několik základních pravidel, která je nutno dodržovat. A hlavně, neodkládejte je na zítřek, začněte s nimi hned teď. Nehledejte výmluvy, proč to právě teď nejde.

Pylové alergie hrozí na jaře i v letním období
Pylové alergie hrozí na jaře i v letním období

Alergie na pyl je poměrně hodně častá, známe ji i pod názvem „senná rýma“. Tato sezonní alergická rýma nemusí mít se senem ale nic společného. Dokonce může být skrytým projevem alergie na roztoče nebo zvířecí srst, někdy provází i průduškové astma. Proto ji není rozumné podceňovat.

Strategie pro dobré partnerství
Strategie pro dobré partnerství

Často se přeceňují věci, které ani tak podstatné nejsou. Jsou to peníze, majetek, drahá auta a luxusní dovolené. Ale to jsou jenom neživé věci, které nás šťastnými udělají jenom na pár okamžiků. Věnujme se tomu, co má cenu a co je z dlouhodobého hlediska přínosné a může nás učinit šťastnými.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.