Přírodní krása versus make-up

31.07.2014 Zdravíme všechny krásné ženy, a tím myslíme všechny, protože každá žena je krásná. Zní to jako klišé, nicméně všechno je to o sebevědomí. Oslovili jsme 7 fešáků a položili jsme všem následující otázku: „Co tě jako první na ženě zaujme, čeho si všímáš? Jsi spíše all nature guy (přírodní) nebo jsi fanda ženských vylepšováků v podobě make-upu a vyzývavého oblečení.“ V případě toho, že tenhle článek doputuje do rukou milovníka stejného pohlaví, mysleli jsme i na Vás a tak jsme jednoho vyzpovídaného vybrali z řad gayů.

Lukáš - 24 let, komik

Takže u kluka mě zaujmou vždycky oči a zadek, to je co se týče fyzických vlastností, jinak musí mít smysl pro humor a nesmí být jednodušší, pak nepomůže ani sebelepší postava.

Martin - 25 let, skladník (metalista)

Aura co z ní vyzařuje. Nemusí být nejkrásnější fyzickou stránkou, ale pokud z ní vyzařuje pro mě kladná energie, tak mám chuť s ní začít mluvit.
Make-up stejně jako billboardy zcela ignoruju, je to pro mě stopka. Tím nemyslím, že se nemusí holka upravovat, ale pokud si myslí, že je malířský plátno, něco je špatně. A stejně tak s oblečením. A jako blázen do hudby mě nechávají chladným holky především z diskoték.

Daniel – 22 let, fotbalista

Jako fotbalista jsem náročný, musí to mít všechno. Make-up nepreferuji, musí se upravit, ale ne aby měla na obličeji tunu čehosi. Přírodní krása je nejvíc.
Jako první si všímám očí a úsměvu a hlavně způsobu komunikace a vyjadřování. Je sexy, když holka ví, co chce. Oční kontakt - když mi ho vrátí, kouknu na zbytek.

Adam - 28 let, učitel v mateřské školce

Na mně platí přirozenost, charisma a celkové působení. Přírodní typ kluka? Mám rád přirozenost, zároveň mám jednou za čas rád, když se žena upraví jen tak pro radost. Vezme si oblíbené šaty, náušnice a upraví si hezky vlasy. Make-up a podobně nepotřebuji.

Michal - 38 let, majitel stavební firmy

 

Já si jako první určitě všímám obličeje, make-up jak u které holky. Je samozřejmě lepší, když je slečna hezká od přírody, nicméně decentní make-up, se kterým to dotyčná umí, mám rád a myslím, že to dokáže spíš zvýraznit a podtrhnout přednosti. Nesmějí toho být kila. Oblíkání, docela se mi líbí takovéto vymóďování, hezké věci, které sedí a ladí k sobě. Takové ty plátěné blůzky a krajky, to mám taky rád.

 

Tomáš - 23 let, student

 

Obličej, nejen jak vypadá, ale jak se tváří. Pak si taky všimnu zvukových a verbálních projevů. A když se zakoukám, nejvíce zkoumám záda. Make-up mi nevadí, když je decentní ale preferuju, když je holka hezká i bez něj, případně když je tak nenápadný, že to je, jako kdyby ani nebyl. Určitě nejsem přírodní typ kluka, ale je fakt, že mi přijde, že se to dneska s hygienou a šlechtěním dost přehání, kdyby holka například byla neoholená, tak je mi to celkem jedno.

 

Patrik – 28, elektrotechnik

 

Tak jako první mě zaujme štíhlá dívka, když je vše v pořádku, hledím, zda se hezky směje a zda není moc namalovaná. Čím méně tím lépe. Takže preferuju nature, nicméně chlupatá žena, taky není úplně košér. Taky si všímám postoje, jestli třeba nemá dívka frňák moc nahoru.

 

Tak dámy, je to věčná otázka a skoro všichni se shodnou na tom, že make-up je v podstatě zbytečný. Vysvětlí nám tedy někdo, proč muži neustále tapetují skříňky, autodílny a tak podobně podobiznami slavných dívek zmalovaných snad i více než již zmíněné malířské plátno? Nakonec, ono je to jedno. Jak už jsme napsali, je to v postoji, v osobním pocitu. Pokud se cítíte dobře ve svém těle, je make-up jen něco čím se takzvaně vylepšujete, děláte si radost. A tak by to mělo být. 

Zdraví a krása v šálku kávy?
Zdraví a krása v šálku kávy?

Jste klasický pijan kávy? Nedokážete si představit, že byste se ráno probudili a nedali si svůj oblíbený šálek kávy, který vám nakopne do dalšího těžkého dne? A je pití kávy zdravé, nebo spíš tělu uškodíte, pokud svůj pravidelný denní rituál opakujete den co den s železnou pravidelností?

Vlasové masky, které si připravíte samy
Vlasové masky, které si připravíte samy

Pokud vás mrzí, že se příliš vážete na to, co je v obchodech a upřednostňujete vlastní produkty, ráda si vyrábíte domácí pleťové masky, domácí likéry a sirupy, pak zkuste také i domácí vlasovou masku.

VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.
VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

Krásná pleť není jen tak
Krásná pleť není jen tak

Pokud chceme mít krásnou pleť, bude nás to stát hodně úsilí, a to zvlášť nyní po letních radovánkách, kdy jsme dávali své pleti pořádně zabrat. Mohou nás trápit opary, pigmentové skvrny, bradavice nebo plísně.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Brainstart

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.