Když vás dítě přichytí při sexu

22.06.2015 Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

Přijmou vysvětlení

Pokud tedy děti své rodiče při takových chvilkách, tak většinou přijmou šetrné, ale pravdivé vysvětlení toho, co ve skutečnosti viděli. Pak to rádo rozhlásí spolužákům a spolužačkám ve škole a ve školce a často se tomu hihňají a hrají si spolu na maminku a na tatínka.

Odklady školní docházky a jejich dopady

Díky trendu současné doby se dávají časté odklady povinné školní docházky, a to tak, že je dostanou i děti, které se narodily v jarních měsících, a tak není divu, že se ve třídě učí žáci, které dělí více než jeden rok života. A tak přicházejí do školy prvňáčci, kteří mají někdy prepubertální příznaky a ukazují je druhému pohlaví. Pokud se jedná o dětskou zvědavost a je to experiment, pak by neměl nikomu způsobit žádné velké trauma. Ale i tak by se měly dát dětem jisté hranice. Důležité je, aby mezi dětmi a rodiči panovala dobrá nálada, otevřenosti, vlídnost, která jim dovolí, aby se se svými dotazy a trápeními mohli dotázat rodičů nebo paní učitelky. Ve školce by se pak mělo takovým průzkumným akcím dopředu předcházet. Ale společné záchodky bohužel nahrávají tomu, aby si děti všimly rozdílných pohlavních znaků. Od toho je tam ale paní učitelka, která by měla mít přehled o tom, co děti dělají a kde jsou. Nemělo by uniknout její pozornosti, když si třeba za keřík nebo na WC odbíhají stále ty samé děti. Může se samozřejmě jednat o náhodu, ale také o předvádění se, o počáteční šikanu nebo sexuální obtěžování a to je velmi závažné. Proto je lepší zvolit preventivní opatření.

Výmluvy mužů
Výmluvy mužů

Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

Mužovo okouzlení ňadry
Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.