Kam letos na wellness?

11.06.2015 Hotel Jana**** byl vybudován v r. 1995 v zeleni na okraji města Přerov. Jeho strategickou polohu (je uprostřed vzdálenosti mezi Košicemi a Karlovými Vary) využívají s oblibou především firmy s česko-slovenskou působností.

Po komplexní rekonstrukci v roce 2010 dostaly novou tvář všechny původní pokoje. Byl vybudován nový velký kongresový a společenský sál, zimní zahrada, zahradní restaurace, wellness a bowling. Kompletní WiFi pokrytí je samozřejmostí. Hotel JANA se tak stal ideálním místem pro firemní akce, teambuilding a konference nebo wellness pobyty.

Dovolená pro dva nebo firemní akce!

Kromě příjemného ubytování v 93 pokojích jsou k dispozici moderní prostory, které poskytují ideální zázemí pro pořádání různých konferencí, školení nebo oslav s kongresovým zázemím pro víc než tisíc osob. Všech 9 kongresových sálů, z nichž největší má kapacitu divadelně 627 míst, jsou vybaveny plátnem a dataprojektory. Velký kongresový a společenský sál disponuje dokonce divadelní technikou a dokáže se během 30 min změnit na sál s tanečním parketem. Také malý kongresový a společenský sál s kapacitou 120-200 účastníků je vybaven tanečním parketem. Oba zmiňované sály jsou ozvučeny a umožňují tak široké využití při workshopech. Účastníci opravdu velkých akcí mohou v místě využít k ubytování více než čtyři sta lůžek, z nichž 150 je v těsné blízkosti Hotelu JANA. V areálu je zajištěno parkoviště s kapacitou 108 automobilů a 2 autobusy, kterou lze navýšit o 150 míst využitím obslužné komunikace.

Na jaké aktivity se můžete u nás těšit a co si můžete vyzkoušet?

Nabídka volnočasových aktivit vhodných např. pro teambuildingové akce je nepřeberná. Jejich výčet mj. zahrnuje: bowling, billiard, elektronické šipky, umělou lezeckou stěnu, venkovní i vnitřní tenisové kurty, halu na volejbal, sálovou kopanou, plážový volejbal, venkovní bazén, dračí lodě, horská kola, fotbalové hřiště a mnoho dalšího. Profesionální přístup týmu Hotelu JANA je dán dlouholetými zkušenostmi s akcemi MICE ,kterým se věnuje již od roku 1995.

Hotel Jana**** je místem, kde se na Vás těší. Nebojte se přijet - budete mile překvapeni hotelem i Přerovem!

www.hotel-jana.cz
hotel@hotel-jana.cz
+420 581 833 111

VIDEO: Proč je dobré mít vlastního výživového poradce?
VIDEO: Proč je dobré mít vlastního výživového poradce?

Stále se vám nedaří hubnout a nevíte, kde děláte chybu? Pak možná právě vy byste uvítali rady výživového poradce.

Masáže: balzám na tělo i duši. Jaké typy známe?
Masáže: balzám na tělo i duši. Jaké typy známe?

Zdravá masáž patří mezi nejstarší a zároveň nejjednodušší způsoby léčby. Pokud masáž provádí proškolený masér nebo fyzioterapeut, dochází k úlevě od bolesti a k navození lepší nálady.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Eliška7416.10.2016 13:55:33
Vypadá to zajímavě, ovšem, romantický víkend ve dvou si tu moc nedovedu představit. Tyhle pobyty obvykle hledám na http://www.pobytyvcesku.cz/wellness-pobyty a mám tu jen pozitivní zkušenosti. :)
Hanulee04.09.2016 11:52:15
Nevypadá špatně, jen mě to přijde takové "firemní, kongresové" spíš jako hotel a ani ne tak jako wellness...Když je v nadpisu Kam letos na wellness tak bych si představila něco jako Luhačovice, a když už si potrpíme na hvězdičky tak i tady je **** Alexandria. Krásné prostředí, lázně, léčebné prameny v kombinaci s luxusem a dobrou nabídkou procedur - to je pro mě wellness!

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.