Garlicon CS+ IMAGINÁRNÍ PRODUKT Článek VideoTest Produktový webZeptejte se Hodnocení

Garlicon CS+ IMAGINÁRNÍ PRODUKT

POZOR! TENTO PRODUKT JE SMYŠLENÝ, SLOUŽÍ POUZE PRO UKÁZKU MOŽNÉ VIDEOPREZENTACE! Výživový doplněk stravy Garlicon má díky svému složení blahodárný vliv na posílení odolnosti organismu, stejně jako na snížení krevního tlaku a cholesterolu v krvi.

Výživový doplněk stravy Garlicon má díky svému složení blahodárný vliv na posílení odolnosti organismu, stejně jako na snížení krevního tlaku a cholesterolu vkrvi.

Přírodní tablety Garlicon poskytují stejně příznivé účinky jako česnek samotný, nezpůsobují však nepříjemný zápach z dechu a potu uživatele.

Složení produktu

Garlicon je vyroben z výhradně českého česneku, který tvoří 70% produktu, dále je obsažen komplex biologicky aktivních sirných sloučenin v česneku běžně obsažených v česneku. Biologicky účinné látky a vitamíny mají příznivý vliv na mnohé onemocnění a celkově pozitivně ovlivňují mnohé procesy v lidském těle. Ty nejvýznamnější si nyní zmíníme.


Zdravotní přínos česneku

Pravidelné užívání česneku má příznivý dopad na Váš zdravotní stav.

Snížení krevního tlaku: Konzumace česneku má příznivý vliv na snížení tlaku u lidí s hypertenzí, zatímco normální krevní tlak neovlivňuje. Česnek napomáhá k uvolnění hladkého svalstva cévních stěn, čímž jim navrací pružnost a schopnost roztáhnout se při vyšším tlaku krve.

Snížení hladiny cholesterolu: česnek má pozitivní dopad na snižování hladiny krevního cholesterolu, který dokáže regulovat až o 12%. Přestože se to nejeví jako velké číslo, je prokázáno, že i sebemenší procentuální snížení krevního cholesterolu je doprovázeno významným zlepšením prognózy rizika kardiovaskulárních nemocí.

Regulace hladiny cukru v krvi: česnek má schopnost snižovat krevní cukr. To je přikládáno tomu, že určité sloučeniny síry dokáží zabránit destrukci inzulínu v játrech, ten pak snižuje hladinu cukru v krvi.

Napomáhá ke zdravému zažívání: dosahuje toho vyhubením škodlivých mikroorganismů a parazitů v trávicím traktu. Česnek je také skvělým pomocníkem při infekcích žaludku, střev a katarech. V neposlední řadě podporuje produkci žluče a trávení.

Funkce jako širokospektré antibiotikum: Česnek je bohatý na minerální látky jako jsou železo, sodík, draslík, fosfor, zinek, jód, selen, vápník, hořčík, měď, mangan, dále obsahuje řadu důležitých vitaminů (A, B, C, kyselinu listovou aj.) a enzymů. Za cennou složku je považován alliin, který se posléze mění na allicin, tj. velmi účinné antibiotikum na přírodní bázi. Odtud se česneku přezdívá „přírodní antibiotikum".

Působí jako antioxidant: Antioxidanty jsou látky, které chrání naše tělo před nežádoucími chemickými reakcemi tím, že neutralizují volné radikály, dříve, než stačí způsobit nějaké škody. Šampiónem mezi antioxidanty je česnek, ve kterém je přítomno nejméně patnáct různých antioxidantů.

Dávkování

2 tobolky denně, vždy po jídle. Jednu tobolku ráno, jednu večer.

V lékárnách je Garlicon k dostání ve třech baleních:

 

  • 30 tobolek + 10 zdarma 
  • 60 tobolek + 40 zdarma 
  • 80 tobolek + 60 zdarma, k tomuto balení dostanete také malý dárek.
Tymián podpoří zdraví na buněčné úrovni
Tymián podpoří zdraví na buněčné úrovni

Tymián je oblíbená aromatická bylinka s antimikrobiálními účinky, bohatá na antioxidanty. V tymiánu se nachází velké množství účinných látek s označením fytolátky, ke kterým se řadí především tymol, působící protizánětlivě a detoxikačně.

Hubneme i ve spánku?
Hubneme i ve spánku?

Nedaří se vám zhubnout? Pak byste se měli zaměřit nejen na to, jak se hýbete a co jíte, ale také na správný spánek. V noci můžeme svému tělu k redukci tukových zásob významně pomoci. Není třeba ani nic náročného dělat, hubnutí půjde pozvolna samo. Jak na to?

Jak se ubránit chřipce a virózám?
Jak se ubránit chřipce a virózám?

Chceme-li, aby naše imunita organismu fungovala tak jak má a zajistila nám ochranu zejména v chladných měsících roku, měli bychom zajistit především dostatek vitamínu C a vitamínu A. Vitamín C je účinný proti virům a bakteriím, zatímco „áčko“ funguje skvěle proti infekčním nemocem a hrozbám. Céčko najdeme především v mnoha druzích ovoce a zeleniny, vitamín A se pak nalézá v hojném množství kupříkladu ve vejcích, játrech nebo v rybách.