BLOG: VÁNOCE ZA DVEŘMI

22.12.2014 Tento víkend se nesl ve znamení nadcházejících Vánoc.. Vše potřebné je hotovo a já si užívám tu Vánoční atmosféru…

TIPY NA DÁRKY

V sobotu jsme se byli s přítelem a mojí maminkou nejprve podívat na vánočních trzích. Pořádně jsme se vyvětrali v té zimě a větru, dali si trdelník a poté jsme se jeli podívat do obchodního centra. Mamka se totiž už nemohla dívat na tu hrůzu, kterou nosí přítel na nohách a tak se rozhodla, že mu pořídí nové boty. Ne, že by chodil v sešmajdaných, roztrhaných teniskách... Jen prostě i v zimě nosí „jarní obuv". Asi v pátém krámu si konečně vybral, aleluja! Ať si říká, co chce - je v tomhle horší než já! Já vejdu do krámu, kouknu a vím. On vejde do krámu, vše důkladně studuje, zkoumá, zkouší a pak si kolikrát stejně nic nevybere.

 

A poté přišla ta věta, kterou jsem čekala: „Když už jsme tu, nechceš mi dát aspoň tipy na vánoční dárky pro Tebe?" Věděla jsem, že si láme hlavu a že neví.. A tak jsem ho v tom nemohla nechat. Lepší mu dát inspiraci a radovat se, než to nechat na něm a pak být v hloubi duše zklamaná.. Teď jsem si aspoň jistá, že budu i já mít krásného Ježíška!  

POSLEDNÍ PRÁCE

Neděle se nesla ve znamení posledního velkého úklidu před Vánoci, balení dárků a posledních úprav bytečku.. Pořádně jsem uklidila, dala ještě pár dekorací na své místo, nandala cukroví na tác a nakonec zapálila tu čtvrtou svíčku na našem adventním věnci. A tím pro mě to předvánoční „blbnutí" skončilo.. Co bylo třeba udělat - je uděláno. Už mi zbývá jen udělat tolik milovaný bramborový salát. Ale to je pro mě jako normální vaření...

 

Takže na Ježíška jsme připraveni! Teď už si budeme jen užívat jeden druhého.. a třetího! Budeme koukat na pohádky a cpát si pupky..

 

Ono.. Nic se nemá přehánět. A už vůbec ne o Vánocích.

Popravdě.. Kdybych něco nestihla, neměla - raději budu usměvavá, spokojená a šťastná, než abych se nervovala, že jsme nestihla upéct tenhle druh cukroví nebo že jsem nestihla důkladně vysmejčit jednu místnost.

 

Vánoce jsou prostě svátky pohody a klidu..

 

A já si i ty poslední ve dvou hodlám užít!!!

 

A jak to máte Vy s Vánoci? Jste připraveni? A patříte k těm, kdo se Vánoci spíše stresují nebo si je užíváte?

 

Všem přeji krásný začátek týdne!!

 

Petra  

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI
BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI

Mám to za sebou, mám to za sebou.. Ve středu jsem byla poprvé na monitoru a poradně v mnou vybrané porodnici. A přesvědčila jsem se o tom, že chvála na personál, je opravdu oprávněná.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Konňská mast

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.