BLOG: TĚHOTENSKÉ FOCENÍ? ZA NÁMI!

08.04.2015 Tak a máme to za sebou! I my budeme mít na tohle šťastné období krásnou, společnou památku..

DOMÁCÍ VÝBĚR

S paní fotografkou jsem nám termín focení domlouvala už na začátku listopadu. Dovolím si totiž napsat, že je nejlepší v širokém okolí a tak jsem nechtěla, aby se nám stalo, že bychom museli hledat někoho jiného. Chtěla jsem prostě fotky jen od ní.. A jelikož pět měsíců uteklo jako voda, čekalo mě předevčírem nelehké rozhodování spojené s tím CO NA SEBE. Focení jsme totiž absolvovali s mojí drahou polovičkou a tak bylo nutné, abychom byli aspoň trochu sladěni. A to se ukázalo jako velký problém..

 

Najít totiž oblečení, které by k sobě barevně ladilo a bylo vhodné.. to byl horor! Když už se našlo v mé skříni něco pro co jsem se rozhodla, nenašla jsem k tomu odpovídající protějšek v partnerově skříni. A stejně tak opačně.. I když v mé skříni se vždy kus, který by k partnerově ladil našel.. Problém byl ale v tom, že bych musela mít postavu stejnou jako před otěhotněním - což bylo nemožné! Nakonec jsem ale, díkybohu, po úmorném přehrabování a hledání našla pár variací, které si společně sedly. Hodila jsem je tedy do tašky, přibalila jeden malý tygří overálek, botičky, fotku z ultrazvuku a mohla se konečně těšit na včerejší odpoledne.

PROFÍK SE POZNÁ!

Po příjezdu drahého z práce jsme se ihned vydali směr paní fotografka. A hned po vstupu do ateliéru jsem byla nadšená a jistá si tím, že výběru nebudeme nikdy litovat - přivítali nás dvě krásné místnosti.. jedna s různě barevnými pozadími, druhá přímo nebesky bílá, s postelí, nádhernými závěsy, bílý gaučem s kožešinou.. Jedním slovem - NÁDHERA!

 

A to nebylo vše.. Jedna z prvních vět byla ta, že jí zrovna přišly dvoje těhotenské šaty a tak, že by mě ráda navlékla i do nich.. A šaty byly naprosto dokonalé.. Oboje až na zem, jedny modré se zdobením, jedny smetanové. Přítel měl modrou košili, takže to vše šlo krásně k sobě.. Oblékla nás tedy nejprve do modré variace a začala pracovat..

 

Vždy se nejdřív zaměřila pouze na mě.. čili na fotky, na kterých budu úplně sama se vzdouvajícím se bříškem. Potom vždy přizvala přítel a fotila nás společně. Po celou dobu nás vedla a přesně nám říkala, jak máme stát, jak máme mít nohy, kde máme mít položené ruce, kam koukat, jak se tvářit, apod.. Za což jsme byli oba vděční.. Po každé sérii nám fotky ve foťáku ukázala a já můžu říct, že se mi líbily už tam. Přesto, že nebyly upravené!

 

Po celou dobu bylo vidět, že je paní fotografka doopravdy profík a já jsem přesvědčená, že jsme u ní nebyli naposledy. A už se nemůžu dočkat až konečný výsledek její neuvěřitelné práce uvidím!!

 

Absolvovaly jste také těhotenské focení? A samy nebo s partnerem? Vedl Vás fotograf? A jak jste byly spokojené?

 

Krásný středeční den všem!

 

Petra 

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI
BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI

Mám to za sebou, mám to za sebou.. Ve středu jsem byla poprvé na monitoru a poradně v mnou vybrané porodnici. A přesvědčila jsem se o tom, že chvála na personál, je opravdu oprávněná.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

B-Komplex forte a hroznový cukr

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.