BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI

08.05.2015 Mám to za sebou, mám to za sebou.. Ve středu jsem byla poprvé na monitoru a poradně v mnou vybrané porodnici. A přesvědčila jsem se o tom, že chvála na personál, je opravdu oprávněná.

NATOČENÍ MONITORU

Po zazvonění mi přišla otevřít porodní asistentka, která mě ihned dovedla do místnosti, kde jsou nastávajícím maminkám prováděny monitory. V místnosti jsou umístěny monitory dva - jeden byl zrovna obsazený jinou maminkou, ale druhý byl volný.. a tak nic nebránilo tomu, aby mě porodní asistentka ihned „napojila". Posadila jsem se tedy do křesla, uvelebila se, nechala na sebe připevnit ty dvě vtipná kolečka a začala sledovat hodnoty. Po chvíli mě to ale přestalo bavit a já začala litovat, že jsem si s sebou nevzala něco na zabavení. Naštěstí měla paní asistentka, když nás přišla po chvíli zkontrolovat, bystré očko a tak mi donesla pár časopisů, za což jsem jí byla opravdu vděčná. Přibližně po 15 minutách byl monitor natočen (děkuji malému, že ukázkově spolupracoval!) a tak jsem se mohla přemístit do místnosti k paní doktorce.  

U PANÍ DOKTORKY

Na úvod se mi paní doktorka představila, podala mi ruku a když jsem jí oznámila, že jsem u nich na poradně poprvé, řekla mi, že si nejprve tedy trochu popovídáme. Začala se mě tedy ptát na ty, pro mě už klasické a očekávané, otázky, jako např.: zda jsem těhotná poprvé, zda jsem v minulosti neprodělala spontánní potrat, jestli beru nějaké léky, jaké nemoci máme v rodině, atd..

 

Po „výslechu" následovalo nejprve vnitřní vyšetření a nakonec prohmatání bříška. A i tentokrát jsem se dozvěděla, že je vše v pořádku. Malého jen paní doktorka trošku politovala, jelikož je prý v bříšku pěkně natěsno. No, není se čemu divit. Oproti jiným maminkám je to mé bříško prostě menší. Ale to se nedá se nic dělat, však on už to tam tu chvíli vydrží..

 

A já taky.. Třeba už to ani tak dlouho trvat nebude, kdo ví!

Každopádně, pokud nevykoukne do příští středy, čeká nás další monitor a poradna v porodnici. A já s tím nemám problém - veškerý personál je tam totiž neuvěřitelně milý a vstřícný!!

 

A jaké byly Vaše pocity z první poradny v porodnici? A jak Vaše návštěva probíhala?

 

Krásný prodloužený víkend všem!

 

Petra

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

BLOG: ŘÁDNĚ SBALENO!
BLOG: ŘÁDNĚ SBALENO!

Tak konečně to můžu napsat, konečně si můžu oddechnout – mám totiž sbaleno. Pořádně! V tašce jsem měla věci naházené už pár dní, ale až teď je to, aspoň doufám, tak jak to má být.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.