BLOG: PROZŘENÍ

14.05.2015 Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

NEUSTÁLE DOKOLA

Při příchodu do porodnice, následoval jako první bod programu monitor. Malý opět krásně spolupracoval, takže dle slov porodní asistentky a poté i paní doktorky, byl jeho výsledek úplně ukázkový. Po provedení monitoru mi porodní asistentka změřila tlak a zkontrolovala moč - obojí v normě, v pořádku.. Následně mě tedy odvedla do čekárny, kde jsem se pohodlně usadila a čekala až přijdu na řadu. A v duchu jsem si, stejně tak jako každý den, říkala: „Prosím, až mě dnes bude vyšetřovat, ať mi řekne, že už se malý chystá ven. Že už to celé nebude tak dlouho trvat. Mě už to tak strašně moc nebaví, už to chci mít za sebou.." Po několika minutách, kdy jsem si neustále opakovala to samé dokola, se někdo tam nahoře rozhodl, že mi ukáže, jaké hlouposti to řeším a jak mám být vděčná a ráda za to co mám..

POTŘEBNÁ FACKA

Do čekárny totiž vešel pan doktor s pacientkou. Usadil jí naproti mně a řekl jí, ať chvíli počká, než se jí ujme jedna ze sester. V moment, kdy jsem zvedla oči a paní si prohlédla.. Dostala jsem, jak se říká, pořádnou facku..

Paní měla zarudlé oči, bylo vidět, že je unavená, vyčerpaná.. Byla celé bledá, tiše brečela a hladila si propadlé bříško. I když nevím, co přesně se stalo, bylo mi jasné, že ona do toho vysněného, šťastného finále nedošla..

 

V tu chvíli jsem si uvědomila, že není vůbec důležité, jestli se malý rozhodne přijít na svět zítra, za týden a nebo za dva. A že už vůbec není vhodné nadávat na to, jak mě celá tahle životní etapa zmáhá..

 

Jsou totiž slečny, ženy, dámy, kterým osud nepřál. A které by za takové „potíže", jaké řeším já a většina nastávajících maminek, daly cokoliv..

 

Od dnešního dopoledne tak přestávám řešit, jak moc je mé tělo připravené.. Nechci to vědět! Mám už jen jedno jediné přání - ať si malý vykoukne, až uzná on za vhodné, hlavně ať jsme oba v pořádku a zdraví.

 

Pohodovou středu všem.

 

Petra

Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor
Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor

Dětem začnou za měsíc letní prázdniny, což je pro děti samotné velmi žádoucí a vítané, ale pro samotné rodiče je to problém. Kam s dítětem na tak dlouhou dobu, nechat je samotné bez dozoru, nebo jej dát na letní tábor? Kde to je pro dítě bezpečnější? Jeden z nejvíce závažných problémů, se kterým se dítě může v době letních prázdnin setkat je beze sporu sexuální obtěžování.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.