BLOG: POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA ŠVAGRUŠKY VE DVOU!

28.04.2015 Tento víkend byl jedním slovem prostě SKVĚLÝ! Po dlouhé době jsme se dostali s mým milým a jeho rodiči k jeho báječné ségře a její rodince. A užili jsme si to naplno, i když to občas bylo náročné.

KRUŠNÁ NOC

Páteční den byl ve znamení vítání se, klábosení a hraní karet. Jednoduše.. takový odpočinkový páteční večer. Noc už bohužel tak pohodová nebyla.. Vzali jsme si totiž s sebou našeho čtyřnohého psího parťáka (kočičí slečna si užívala prázdnin společně s další kočičí puberťačkou u přítelovi babičky), který nemohl odtrhnout oči ani sám sebe od králičí klece. V malých časových intervalech nám všem tak dával po celou noc najevo, kdy se králík pohnul a to tím nejpříjemnější způsobem - kňučením a štěkáním. Usnout aspoň na hodinu v kuse? To pro mě bylo nemožné. Stačilo sebemenší zakňourání a už jsem byla plně při smyslech. V tu noc jsem příteli opět záviděla jeho tvrdý spánek. V 5:15hod jsem to nakonec vzdala a už jsem jen odevzdaně čekala, až se probere někdo další. Vůbec mi tak v to sobotní ráno nevadilo, že švagřuščini dva raubíři jsou na nohách už od 7 hod. Byla jsem za to naopak ráda..

 

Do 8 hod vylezli ze svých postelí i zbylí obyvatelé a tak jsme se mohli všichni nasnídat, zkulturnit a vyrazit na výlet do Jihlavské ZOO.

KRUŠNÉ RÁNO

Pár dní před tím, než jsme k přítelově sestře dorazili, se mě ptala, zda zvládnu výlet do malé ZOO. Neviděla jsem v tom žádný problém. Asi proto, že pojem malá pro mě znamenalo to, že jí máme přibližně za dvě hodinu prošlou. Omyl! ZOO sice není nijak veliká.. Přijde mi, že pro rodiny s dětmi má ideální velikost, nicméně! - krom výběhů se zvířaty a několika občerstveními má i něco, co každého, kdo jí navštíví s dítětem, zdrží. Několik dětských hřišť.

A tak jsme ZOO nakonec opouštěli po 5 hodinách. A pro mě to bylo za 5 minut 12, jak se říká. Už jsem totiž přestávala cítit nohy a začínaly mě bolet záda.. čemuž se není, co divit, když jsem celou dobu táhla navíc 14kg závaží.

 

Když jsme dorazili zpět domů, měla jsem pocit, že neudělám už ani krok. Nohy mě bolely neskutečným způsobem, přišla jsem si unavená, strhaná. Byla jsem vděčná, že zbytek dne jsme už jen seděli venku pod pergolou, grilovali a  povídali si. Našemu psímu parťákovi asi taky došlo, že se pánička potřebuje přes noc dát trošku do kupy a tak nechal králíka králíkem, přilehl si k nám a celou sobotní noc o sobě nedal vědět.

 

V neděli ráno už jsem, pochopitelně, tak ráda za to, že synovečkové jsou tak brzo na nohách nebyla. Nejraději bych se svou drahou polovičkou vyspávala až do oběda, ale nedalo se nic dělat. Raubíři nás nenechali. A tak jsme si s nimi a se zbytkem posádky užili poslední chvilky a po obědě jsme se vydali směr domov.

 

A byť to byl úžasně strávený víkend, s lidmi, která mám moc ráda.. Byla jsem šťastná, že jsem zase doma.. že spím ve své posteli.. a HLAVNĚ - že mě takhle brzo ráno snad ještě 3 týdny nikdo nevzbudí.

 

A jaký jste měly víkend Vy?

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Moderní babičky
Moderní babičky

Mít dobrou babičku, která ráda pohlídá vnoučata, je dnes opravdu k nezaplacení. Děti tak u ní mohou zažít jinou výchovu, a navíc někoho, kdo na ně má čas a nemusí chodit do práce a věnovat se dalším povinnostem, jako je stavění domu, koupě auta a jiné.

Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor
Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor

Dětem začnou za měsíc letní prázdniny, což je pro děti samotné velmi žádoucí a vítané, ale pro samotné rodiče je to problém. Kam s dítětem na tak dlouhou dobu, nechat je samotné bez dozoru, nebo jej dát na letní tábor? Kde to je pro dítě bezpečnější? Jeden z nejvíce závažných problémů, se kterým se dítě může v době letních prázdnin setkat je beze sporu sexuální obtěžování.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.