BLOG: BOUŘKA = NOČNÍ MŮRA MAMINEK

29.04.2015 V pondělí večer byly snad na všech místech České republiky ohlášeny bouřky. A já odpoledne na různých internetových serverech četla nejčastěji jednu jedinou otázku: „Tak kdo dnes porodí, když budou večer ty bouřky?“

JEDNA A TA SAMÁ OTÁZKA

Když jsem jí zaregistrovala poprvé, nepřikládala jsem tomu nějaký význam. Když ale takovéto otázky přicházely stále dokola, začalo mi to být divné. Nerozuměla jsem totiž absolutně tomu, proč se s takovýmito dotazy najednou roztrhl pytel. Navečer se u nás navíc zastavila známá, která si poznámku: „To jsem zvědavá, zda dnes třeba neporodíš, když má být ta bouřka." také neodpustila. A to už mi opravdu nedalo a začala jsem pátrat, co s tím sakra všichni mají. A nakonec jsem se dopátrala. I když, že by se tomu dalo 100% věřit a stavět na tom nějaké základy to určitě ne.  

NIC NEBUDE TAK HORKÉ

Během bouřek totiž dochází ke kolísání tlaku a to bude může být ten důvod, proč bouřka u některých maminek jejich hodinu H uspíší. Pokud je totiž maminka vnímavá a citlivá na takovéto změny, může to pro ní ke konci těhotenství znamenat, že její malý podnájemník ukončí pobyt v bříšku o chvíli dříve. Určitě to ale není o tom (aspoň co jsem četla), že by se měly obávat i maminky, které mají termín porodu za nějakou delší dobu. Bouřka neznamená, že všichni bez rozdílu na měsíc a den těhotenství budou rodit. To rozhodně ne.

 

A u nás to také nic neznamenalo. Byť u nás hřmělo, pršelo, bouřilo a zase tak moc času nám už nezbývá. A díkybohu za to - jak se celou dobu těším a říkám si, že by mohl malý vykouknout na svět klidně teď.. No, změnila jsem názor. Jen ať tam aspoň ty dva týdny ještě vydrží.

 

Prosím, prosím!

 

A jaký na to máte názor Vy? Stalo se některé z Vás, že jste díky bouřce porodila dříve? A čím si myslíte, že to bylo způsobeno?

 

Krásný SLUNEČNÍ středeční den všem!

 

Petra  

Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor
Dávejte v době prázdnin na děti větší pozor

Dětem začnou za měsíc letní prázdniny, což je pro děti samotné velmi žádoucí a vítané, ale pro samotné rodiče je to problém. Kam s dítětem na tak dlouhou dobu, nechat je samotné bez dozoru, nebo jej dát na letní tábor? Kde to je pro dítě bezpečnější? Jeden z nejvíce závažných problémů, se kterým se dítě může v době letních prázdnin setkat je beze sporu sexuální obtěžování.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.