Bisexualita neexistuje

20.02.2015 Bisexualita neboli sex pod obojí způsobem prý neexistuje, existuje jen takové chování. Jsou to lidé, kteří nejsou vyhranění ani pro heterosexualitu, ani pro homosexualitu. Nacházejí se někde mezi těmito dvěma póly. Takový typ chování může nastat v době, kdy heterosexuální chování z nějakého důvodu nastat nemůže, například ve vězení nebo v jiných hraničních podmínkách.

Současné trendy

Podle současných sexuologů bisexualita není, existuje jenom takové chování, a to například kvůli experimentování v době, kdy se mladí lidé hledají. I dnes ve 21. století je trendem být bisexuál než homosexuál, takže tímto manévrem mnoho homosexuálů zakrývá svou orientaci. Mnoho lidí má rádo grupen sex, kdy se v něm objevují jak muži, tak ženy. Může to být záminka pro to, jak si lépe a více užívat sexuálního života. Potom je bisexualita zvolená jako pláštík pro promiskuitu. Může to být jedna z extravagancí, protože když přeložíme slovo bicurious, z angličtiny, znamená to ten, kdo je v sexu zvědavý na různé varianty.

Dívky

Zajímavé je, že bisexualita je v době dospívání častější u dívek než u chlapců, ale v žádném případě to neznamená, že by se tak negovala heterosexuální orientace, jedná se jen o takový průzkum, co bude dívce bližší. Pokud sexuje s dívkou, je to pro ni jednodušší, protože jde do toho, co dobře zná a nemá takový ostych, jako když provozuje sex s chlapcem, jehož tělo tak dobře nezná.

Vlajka

Bisexuálové mají i svou vlajku, která označuje jejich preference a směřování. Jsou to tříbarevné, horizontální pruhy. Dolní, který je v modré barvě, se odkazuje k heteroxuálnímu chování, horní pruh je purpurově rudý a ten se hlásí k homosexulitě. Prh uprostřed je levandulový a je symbolem bisexuality. Takovou vlajku si může vyvěsit člověk, který je k jiným lidem otevřený a sám se sebou i se svou sexuální orientací žije v pohodě a nepřetvařuje se.

Výmluvy mužů
Výmluvy mužů

Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

Mužovo okouzlení ňadry
Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.