Kdy pořídit dítěti mobilní telefon?

Jako rodič si určitě položíte otázku – kdy mám dítěte koupit mobilní telefon? Kdy ho bude opravdu potřebovat a zároveň si budu jistý, že ho nebude všude zapomínat? Je lepší pořídit mobil dříve, nebo s tím nemám pospíchat? Na většinu otázek naleznete odpověď v našem článku. Co nám může připadnout jako nepochopitelné, to je pro děti a jejich vrstevníky samozřejmostí.

Grapefruity- trochu hořké, avšak velice zdravé
Grapefruity- trochu hořké, avšak velice zdravé

Grapefruity patří mezi oblíbené citrusy, i když někomu může trochu vadit jejich nahořklá chuť. Ta je ale způsobena terpenoidem s názvem limonen se silným protirakovinným účinkem. Určitě stojí za to přijít jim na chuť. Vybrat si můžete grepy s růžovou, oranžovou nebo žlutou dužninou.

Máme rádi zvířata – 1. část
Máme rádi zvířata – 1. část

Máte doma malé dítě? Je pak skoro určitě pravděpodobné, že přijde období typu: Maminko, já bych chtěla – chtěl mít doma zvířátko a vaše logické argumenty typu: Kde by tady s námi v bytě bydlel a kdo by se o něj staral? – nepřipadají v úvahu. Ale vztah dětí ke zvířatům se mění podle toho, v jaké vývojové fázi se dítě nachází.

Seriál: Jak si zvolit vhodnou pohybovou aktivitu – 2. část
Seriál: Jak si zvolit vhodnou pohybovou aktivitu – 2. část

Také délka pohybové aktivity je nesmírně důležitá. Mělo by se jednat asi o čtyřicet až padesát minut – mezitím má proběhnout jen minimální přestávka. Je ovšem důležité stanovit intenzitu cvičení, měli bychom vydržet cvičit celý stanovený čas! Hlavně na začátku je třeba postupně prodlužovat čas, jen tak má smysl navyšovat intenzitu. Pokud na sebe budete klást hned zpočátku nereálné cíle, dojde jenom k tomu, že se sami odradíte od dalšího snažení.

Pořiďte si domácího mazlíčka
Pořiďte si domácího mazlíčka

Nejdříve si ujasněte jakého a v rozhodnutí pořídit si dalšího člena rodiny si buďte opravdu jistí.

Umění se přijmout
Umění se přijmout

Pokud potlačujeme sebe sama a nechceme rozvinout svůj potenciál, přijmout své negativní vlastnosti, zavrhujeme tím část sebe sama. To nám zabrání cítit se sebevědomě a vyrovnaně. Jak ale s těmito pocity bojovat a dokázat se přijmout takoví, jakými jsme?

Seriál: Jak se udržet ve formě a přitom zůstat doma? –  2. část
Seriál: Jak se udržet ve formě a přitom zůstat doma? – 2. část

Chcete být štíhlá a sexy? Zpevněte se v pohodlí Vašeho domova a těšte se, že v letních měsících budete moci odhalovat své vypracované tělo. Také Váš zdravotní stav tuto změnu ocení a navíc se sama budete cítit spokojená a vyrovnaná.

Obezita u dětí
Obezita u dětí

V naší republice trpí nadváhou polovina dospělých obyvatel a dvacet procent je pak obézních. Ve srovnání s tímto číslem se počet dětských pacientů bude zdát být nízký – je to pět až deset procent populace dětí. Co je ale zneklidňující, je růst pacientů s dětskou obezitou, jenž vede k tzv. tsunami efektu nárůstu nadváhy v dospělosti.

Seriál: Jak se udržet ve formě a přitom zůstat doma? – 1. část
Seriál: Jak se udržet ve formě a přitom zůstat doma? – 1. část

Chodíte pravidelně ven, ale zrovna je venku „pod psa“? Nebo chodíte na pravidelné procházky s kamarádkou, která je právě nemocná? Nebo se vám prostě po těžkém pracovním dnu nikam ven nechce? To vůbec nevadí, protože pokud vám vaše pevná vůle ke cvičení vydržela a máte dost prostoru ke cvičení, můžete se kvalitně vyřádit i doma. Tady máte několik efektivních tipů na cvičení v domácím prostředí.

Bylinky na uklidnění a spánek
Bylinky na uklidnění a spánek

Není nad to vypěstovat si doma vlastní bylinky, které mohou léčit různé neduhy, ale také takové, které mají sedativní a uspávací účinky. Těch, kteří trpí poruchou spánku, nervozitou a stresem je velké množství, a jsou spíše výjimkou odolné osobnosti, které nepotřebují čas od času použít nějaké to „uklidňovadlo“.

Každé nové registrace si ceníme
Každé nové registrace si ceníme

Vážíme si každého nového uživatele nebo uživatelky a proto jsme se rozhodli vás pořádně odměnit.

Spuštění webu Tvé zdraví
Spuštění webu Tvé zdraví

Zaregistrujte se a získávejte tak zcela ZDARMA dárky pro sebe i celou rodinu.

Ardil 3x