BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI
BLOG: PRVNÍ NÁVŠTĚVA V PORODNICI

Mám to za sebou, mám to za sebou.. Ve středu jsem byla poprvé na monitoru a poradně v mnou vybrané porodnici. A přesvědčila jsem se o tom, že chvála na personál, je opravdu oprávněná.

BLOG: ŘÁDNĚ SBALENO!
BLOG: ŘÁDNĚ SBALENO!

Tak konečně to můžu napsat, konečně si můžu oddechnout – mám totiž sbaleno. Pořádně! V tašce jsem měla věci naházené už pár dní, ale až teď je to, aspoň doufám, tak jak to má být.

Time is money
Time is money

A protože krédem dnešních dní je – time is money. A žijeme co možná nejrychleji, abychom produkovaly produkty a výrobky, tak nám taková odměna za něco může připadat jako něco, co by mělo dorazit co nejdříve.

BLOG: ROZLOUČENÍ S PANÍ GYNEKOLOŽKOU
BLOG: ROZLOUČENÍ S PANÍ GYNEKOLOŽKOU

Ne, opravdu neměním na konci těhotenství gynekologa. A ani se má drahá paní doktorka nerozhodla ukončit lékařskou kariéru. Jen se uvidíme až po skončení šestinedělí.

Jak zvíře pomáhá
Jak zvíře pomáhá

Zvíře pomáhá i při psychickém vývoji dítěte. To je nesporná situace. Ale je důležité, kdy se dítě se zvířátkem potkává. Většinou vidíme na malém dítěti, že má radost, když vidí sousedovu kočičku nebo pejska, ale do tří let si hraje raději s neživými věcmi.

Zdravotní přínos jedlé sody
Zdravotní přínos jedlé sody

Jedlá soda není vůbec drahá a při tom se dá využít v domácnosti ke spoustě různých úkonů. Asi budete znát její velmi dobrou čistící schopnost, ale málokterá hospodyňka si je vědoma toho, že může také pomáhat zdraví. Teď nemyslíme poněkud drastické zahánění pálení žáhy, to se sodou opravdu nedoporučuje, snad jen jednou za čas ve velmi slabé koncentraci. Sodu však můžete využít k dalším, bezpečnějším účelům, které jsou pro naše tělo přínosné.

Je skateboarding jen pro mladé?
Je skateboarding jen pro mladé?

Ollie, kick flip, grind, slide, polety s „chytkami“, tedy graby, to je jen ukázka základních triků, které provádí hbití „prkýnkáři“. Když se na to dívá laik, myslí si, že to jsou nějaká kouzla či co, jak je vůbec možné, že jim to prkno zůstává na nohou, když nijak nelepí?

BLOG: POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA DIABETOLOGIE
BLOG: POSLEDNÍ NÁVŠTĚVA DIABETOLOGIE

Tento týden jsem byla naposledy, třikrát hurá, v diabetologické poradně. A stejně jako minule to i tentokrát dopadlo nejlépe jak mohlo.

Zpravodajství

 Kouření v restauracích vadí v ČR stále více lidem
Kouření v restauracích vadí v ČR stále více lidem

Praha 19. května (ČTK) - Kouření v restauracích, kavárnách či barech vadí v Česku stále více lidem, ukázal letošní výzkum Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy (FSV UK) a agentury Ipsos. Oproti roku 2012 stoupl jejich počet o deset procentních bodů, na 52 procent. Razantně také přibylo těch, kteří by rozhodně zákaz kouření uvítali, z 28 na 40 procent, řekl dnes novinářům vedoucí studentského projektu FSV UK Miroslav Slíž. V ČR kouří třetina dospělých.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.