Přírodní krása versus make-up

Zdravíme všechny krásné ženy, a tím myslíme všechny, protože každá žena je krásná. Zní to jako klišé, nicméně všechno je to o sebevědomí. Oslovili jsme 7 fešáků a položili jsme všem následující otázku: „Co tě jako první na ženě zaujme, čeho si všímáš? Jsi spíše all nature guy (přírodní) nebo jsi fanda ženských vylepšováků v podobě make-upu a vyzývavého oblečení.“ V případě toho, že tenhle článek doputuje do rukou milovníka stejného pohlaví, mysleli jsme i na Vás a tak jsme jednoho vyzpovídaného vybrali z řad gayů.

Zázrak zvaný meditace
Zázrak zvaný meditace

Ještě jste ji nevyzkoušeli? Víte o co přicházíte? Meditace je podle odborníků nejlepší způsob k dosažení skvělé postavy a ještě k tomu pomůže z depresí.

Jak naučit dítě hezky mluvit – 1. část
Jak naučit dítě hezky mluvit – 1. část

Určitě jste si všimli, že je stále více logopedických poraden a také dětí, kteří šišlají, nebo jim vůbec není rozumět. Jak to, že je číslo dětí, kteří potřebují pomoc logopeda čím dál vyšší? Jak službám logopeda předejít?

Redukce hmotnosti
Redukce hmotnosti

Potřebujete se dostat do formy tak, aby Vaše tělo bylo ukázkou dokonalosti? Nebo se pouze chcete zpevnit? Nebo máte opravdu problémy s váhou a chcete ji zredukovat? Postupujte v následujících krocích.

7 možností letního osvěžení
7 možností letního osvěžení

Léto je v plném proudu a padají i teplotní rekordy. Podívejme se, jak se dá v létě osvěžit.

Odhalila jste nevěru – a co teď?
Odhalila jste nevěru – a co teď?

Přišla jste partnerovi na nevěru. Buď jste ho přímo přistihla in flagranti, nebo se to dozvíte od zaručeně pravdivých lidí, či to zjistíte náhodou při praní manželových svršků. Jsou to jedny z nejbolestivějších chvílí ve vašem životě. Utrpí vaše sebevědomí a začnete cítit vlny lítosti a vzteku. Jak se se situací vyrovnat?

VIDEO: Pudr
VIDEO: Pudr

Vážené čtenářky, máme pro vás připravený menší seriál o správném líčení. V několika videích, která budeme postupně zveřejňovat, vám přineseme triky a inspiraci ke každodennímu líčení.

Trápí vás únava?
Trápí vás únava?

Pokud se občas cítíte utahaná a nemáte na nic chuť a je vám všechno jedno a zároveň nevíte, co za tím všechno vězí, pak věřte tomu, že únava může mít mnoho příčin.

Moje dítě nečte
Moje dítě nečte

Že jste právě poznali své dítě? Zkuste ho lépe motivovat, oplatí se mu to do budoucna, jak v bohatosti slovní zásoby, tak v lepším pravopise. Poděkuje vám za to i po maturitě. Také máte tu zkušenost?

Máme rádi zvířata- 2. část
Máme rádi zvířata- 2. část

Dítě se dostává do vývojové fáze, kdy samo může ovlivnit řadu situací, dokáže se postarat o čím dál více věcí v chodu domácnosti, ale na druhé straně začíná čím dál více prosazovat svoji povahu, zájmy, osobnost.

Každé nové registrace si ceníme
Každé nové registrace si ceníme

Vážíme si každého nového uživatele nebo uživatelky a proto jsme se rozhodli vás pořádně odměnit.

Spuštění webu Tvé zdraví
Spuštění webu Tvé zdraví

Zaregistrujte se a získávejte tak zcela ZDARMA dárky pro sebe i celou rodinu.

Ardil 3x