BLOG: HURÁ NA MATEŘSKOU!

Neustále říkám, že čas neskutečně rychle plyne.. a tahle událost je toho jasným důkazem! Dnes jsem totiž nastoupila na mateřskou „dovolenou“..

Pneumonii nelze podceňovat
Pneumonii nelze podceňovat

Pneumonie není nic menšího, než nepříjemné onemocnění, které všichni známe pod názvem zápal plic. Jedná se o zánětlivou nemoc postihující převážně takzvané plicní sklípky a nejčastěji je způsobeno viry a bakteriemi, které se pohybují ve vzduchu a velmi dobře se šíří. Zápal plic může být ale způsoben také jinými nemocemi, nebo dokonce některými léky.

BLOG: S MÍRAMI MODELKY
BLOG: S MÍRAMI MODELKY

Dnes jsem se poprvé odvážila změřit si své „nebeské“ míry. No a je pravda, že do Miss bych se s nimi rozhodně přihlásit nemohla.

Tofu nejen pro vegetariány
Tofu nejen pro vegetariány

Jste toho názoru, že tofu je moderní potravinou, která se objevuje až v poslední době? Omyl. Pochází totiž z Číny, kde se začalo s jeho výrobou pravděpodobně již ve druhém století před naším letopočtem. Postupem času se tofu rozšířilo také do Japonska, Thajska, Koreje a Vietnamu.

Konopí je zdravé, ale drahé
Konopí je zdravé, ale drahé

Léčebné účinky konopí jsou známé už dávno, ale pravděpodobně až dnes jsme svědky největšího boomu a také vědeckého pohledu na marihuanu. Ukazuje se, že dokáže léčit mnohé nemoci, na druhou stranu se ale pěstují odrůdy, které jsou vhodné spíše ke kouření a tak nastává takřka neřešitelný problém, spočívající v legislativě. Legalizovat pěstování konopí či nikoliv? Toť současná velká otázka mnoha vlád a stále přibývá zemí, kde si již nemocní můžou vypěstovat vlastní léčebné konopí, nebo je volně v prodeji.

Jak působí vitamíny na krásu?
Jak působí vitamíny na krásu?

Vitamíny posilují imunitu těla, ale také zlepšují kvalitu pokožky. Dalo by se bez nadsázky říct, že nás činí mladšími. Ideální je jejich konzumování v syrovém stavu v podobě ovoce a zeleniny, ovšem zvláště u dam jsou stále modernější také různé koncentráty, masti nebo dokonce séra přímo na míru, které dokáže namíchat dermatolog přesně podle požadavků vaší pokožky. Které vitamíny jsou pro krásu pleti a těla nejdůležitější a co vlastně dokážou?

BLOG: NEČEKANĚ PLNÁ ENERGIE
BLOG: NEČEKANĚ PLNÁ ENERGIE

Začátek víkendu pro mě znamenal vstup do 8. měsíce těhotenství. A kupodivu – vstoupila jsem do něj nejlépe, jak jsem mohla..

Mrtvý tah není zase tak mrtvý
Mrtvý tah není zase tak mrtvý

Mrtvý tah se zařazuje mezi královské disciplíny silového trojboje a je zároveň výborným ukazatelem celkové tělesné síly. Lze ho provádět hned v několika variantách. Některá provedení jsou svým průběhem podobná dřepu, zejména pak cvičení s činkami, jen s tím rozdílem, že u mrtvého tahu dominuje předklon a vzpřimování trupu nad pohybem v kolenou.

BLOG: PRVNÍ MĚŘENÍ
BLOG: PRVNÍ MĚŘENÍ

V posledním článku jsem psala, že odteď je mým nejvěrnějším společníkem glukometr. A včera jsem ho poprvé uvedla do praxe. A pokud jsem se bála, že budu mít hodnoty vysoké, budu hladová apod. – bylo to zbytečné.

BLOG:  S GLUKOMETREM PO BOKU
BLOG: S GLUKOMETREM PO BOKU

Tak má radost z úspěšného absolvování testu na cukrovku byla předčasná. Sice jsem podruhé testování dotáhla do konce, ale ne úplně ukázkového, tedy zdárného...

Zpravodajství

Chytré telefony jsou podle německých vědců návykové jako kouření
Chytré telefony jsou podle německých vědců návykové jako kouření

Berlín 23. března (zpravodaj ČTK) - Chytré mobilní telefony jsou stejně návykové jako cigarety. K tomuto závěru došli vědci z univerzity v Bonnu, kteří od loňského roku pomocí speciální aplikace sledují chování stovek tisíc uživatelů chytrých telefonů. Nadměrné užívání mobilních telefonů podle nich není jen záležitostí mladých lidí, stále častěji se potýkají se stejným problémem i lidé starší 50 let.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.