Méně známé vitamíny D a K

Vitamíny se stále více spojují s jídlem, protože právě správný mix potravin vede k pevnému zdraví a komplexní péči o celé tělo. Je pravda, že pulty zdravých eshopů jsou zaplaveny „hypervýživnými“ přípravky a výtažky, které jsou komplexní a pokud je správně dávkujete, měli byste mít vyvážený přísun těchto nezbytných látek, starajících se především o obranyschopnost.

Nic se nemá přehánět
Nic se nemá přehánět

Sto nic umořilo vola. To je stará dobrá pravda. Ale na co si dát opravdu pozor, abychom na to neodplatili svým zdravím? Ať už duševním, nebo tělesným? Každý extrém nám škodí, a pokud je to nejprve libůstka, na kterou se těšíme a pak se promění v posedlost, může se zvrtnout skoro vše. Na co si dát ale největší pozor?

Z GARSONKY NA 2+KK
Z GARSONKY NA 2+KK

Poměrně dlouhou dobu si libuji, jak jsem na tom ve srovnání s jinými těhulkami, které jsou, ve stejném měsíci, dobře. Jak mají už veliké nejen pupíky, ale pociťují růst i jiných partií. Já si „pískala“, že mi sice roste bříško, ale pomalu a ještě, že je to jen jedna jediná partie. No, už si pískat nemůžu.

BLOG: PRVNÍ OBAVY
BLOG: PRVNÍ OBAVY

Čas neskutečně rychle plyne. A každým dnem je člověk blíž a blíž tomu tolik očekávanému datu. A jak se přibližuje – objeví se i první obavy. Aspoň u mě.

Zdraví skryté ve skořápce
Zdraví skryté ve skořápce

Mezi již tradiční jarní suroviny na českém venkově, ale nejen tam, patří vejce. Bez vajec se správná hospodyňka ve své domácnosti neobejde, dají se upravovat v podstatě na nekonečně mnoho způsobů. Nejsou ale jen výživná a chutná, ale také se v nich ukrývá spousta užitečných látek pro naše zdraví.

Česnek- mocné antibiotikum
Česnek- mocné antibiotikum

Česnek se bezesporu osvědčil jako přijatelný prostředek pro vyhánění upírů v dobách minulých. Je to ale také zásobárna zdraví, řadíme ho mezi nejsilnější přírodní antibiotika, která jsou zároveň výtečnou prevencí proti různým chorobám. Také tento přínos si uvědomovali již naši dávní předkové, a tak se česnek stal nezbytnou surovinou ve všech světových kuchyních, najde se nesčetně mnoho druhů a kultivarů. V podstatě co krajina, to speciální odrůda česneku.

Tréninková zátěž- základy
Tréninková zátěž- základy

Tréninková zátěž je ve sportovní terminologii definována jako součet všech tréninkových aktivit za určitou časovou jednotku. Každá tréninková zátěž má dvě základní složky, které jsou schopny vyvolat u nás vyčerpání, takzvaný overload. Je to objem a intenzita cvičení.

BLOG: BUDOUCÍ MALÝ MÓDEMAN
BLOG: BUDOUCÍ MALÝ MÓDEMAN

Oblečení na miminko kupuji už od doby, co jsem se dozvěděla, že jsem těhotná. Od doby, kdy jsem ještě ani nevěděla, zda v břiše nosím holčičku nebo chlapečka. Proto byl šatník pro malého Tadeáška víc než nadmíru vybavený. Řekli jsme si tedy s mou drahou polovičkou STOP pro oblečení, nicméně….

Bisexualita neexistuje
Bisexualita neexistuje

Bisexualita neboli sex pod obojí způsobem prý neexistuje, existuje jen takové chování. Jsou to lidé, kteří nejsou vyhranění ani pro heterosexualitu, ani pro homosexualitu. Nacházejí se někde mezi těmito dvěma póly. Takový typ chování může nastat v době, kdy heterosexuální chování z nějakého důvodu nastat nemůže, například ve vězení nebo v jiných hraničních podmínkách.

Výhody starších lidí
Výhody starších lidí

Ťuká si někdo na čelo, že máte vysoký věk, ale jste šťastní a těšíte se na každé nové ráno. Na lidi, které potkáte a na nové věci, které se naučíte.

Zpravodajství

Corriere della Sera o mírných poruchách paměti
Corriere della Sera o mírných poruchách paměti

Řím 1. března (ČTK/Corriere della Sera) - Paměť, kterou jsou vybaveny lidské bytosti, se zdá být v dnešním světě, kde je třeba si zapamatovat čím dál tím více věcí, den ode dne méně vyhovující, píše italský deník Corriere della Sera.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.