Pravda o ženském orgasmu

Jedním z úkolů ženského orgasmu je ženě říci, jestli je právě onen partner vhodným kandidátem na otce potenciálního dítěte, jestli je tedy nositelem vhodných genů.

Zaměstnání podporující nadváhu
Zaměstnání podporující nadváhu

Trápíte se svou vzrůstající váhou a jsou vám vaše kalhoty čím dál tím víc těsnější? Pozor na to, jestli pracujete v třísměnném provozu. Takové lidé mají opravdu k přibírání na váze větší sklony, než ti, kteří pracují na jednosměnný provoz.

VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.
VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

Mobil je jeho výsostný majetek
Mobil je jeho výsostný majetek

Máte ráda vše pod kontrolou, a tak se stane, že když se partner sprchuje nebo si odskočí do garáže opravit nějaké neodkladné záležitosti, využijete toho a podíváte se, komu telefonoval, s kým si esemeskoval a co má pro příští týden v kalendáři? Pak jste na cestě do pekel a ublížíte nejen jemu, ale hlavně sama sobě.

BLOG: PES, NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA!
BLOG: PES, NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA!

Když člověk oznámí svému okolí tu radostnou novinu, začne si všímat, jak se mění nejen on, ale i chování lidí kolem něj.. A nejen lidí..

Mladý muž a starší žena
Mladý muž a starší žena

Že je samozřejmostí, aby si muž hledal starší ženu? To není vždycky pravda. Také někteří muži umějí ocenit kouzlo zralých žen. A není to nic ojedinělého. Proč tomu tak je a co na nich muži vidí? Jak vidí muži starší ženy a jak vidí ženy mladší partnery a co jim to přináší?

Domácí cvičení na žebřinách
Domácí cvičení na žebřinách

Možná vlastníte i vy prostor pro cvičení, svou vlastní tělocvičnu nebo posilovnu. Ne každý si ji ale může dovolit a ne vždy je v domácnosti dosti místa pro její realizaci. Lidé tak musí být vynalézaví a najít vybavení, které zároveň také šetří místo. Jedním takovým příslušenstvím, ideálním pro domácí cvičení, jsou žebřiny.

Braňte si svého muže
Braňte si svého muže

Víte, že hodně mužů má milenka a její cíl je ukrást muže od rodiny. Tak se nedejte a zahajte proti takovým ženám protiútok.

Školáci a alkohol
Školáci a alkohol

Divili byste se, kolik školou povinných dětí už zakusilo alkohol. Pro děti a mladistvé, kteří se opíjejí už za povinné školní docházky jsou otevřena sdružení typu Pijte s rozumem či pobavme se o alkoholu.

Zbavte se bolesti za krkem
Zbavte se bolesti za krkem

Nepříjemná a častá bolest za krkem většinou vychází z problémů s páteří. Příčinou bývá i špatné držení těla, sedavý způsob života, nesprávný výběr židle a práce u počítače. Šíjové svaly jsou přetěžovány. Pokud tělo držíme špatně, místo toho, abychom zapojili svaly na přední straně krku a svaly mezilopatkové, zapojujeme právě ty šíjové. Správné skupiny svalů, které by měly pracovat, postupem času ochabují.

Zpravodajství

Ebola v Africe neustupuje, rozšiřuje se, varují Lékaři bez hranic
Ebola v Africe neustupuje, rozšiřuje se, varují Lékaři bez hranic

Praha 27. listopadu (ČTK) - Epidemie eboly v západní Africe navzdory některým pozitivním údajům neustupuje, naopak se geograficky rozšiřuje a stále není pod kontrolou. Uvedl to dnes ředitel Lékařů bez hranic v ČR Pavel Gruber. Za nejnutnější opatření v současnosti organizace považuje vytváření malých mobilních týmů, které budou schopny rychle reagovat na nový výskyt smrtelné nemoci, a obnovení zhroucených zdravotnických systémů v zasažených zemích. S pomocí české vlády jsou Lékaři bez hranic podle Grubera spokojeni napůl.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Test mozkové vitality
Test mozkové vitality

Otestujte si i vy, jak vitální je váš mozek, nezabere vám to více než 5 min. Zkuste to také!

Reklama

Reklama

Novinky