Děti jsou odrazem společnosti

Společnost, ve které žijeme je základem všeho, i výchovy našich dětí, kvality školství, spolupráce rodičů a školy.

Buďte o vánocích aktivní a neztloustnete
Buďte o vánocích aktivní a neztloustnete

Vánoční svátky jsou nebezpečným obdobím pro štíhlou linii. Pokud chcete zabránit přibírání na váze, metabolický potížím a jiným následkům mlsání, buďte aktivní také v této době plné nástrah v podobě cukroví, chlebíčků, jednohubek a kalorických hlavních chodů. Není potřeba držet o vánocích drastickou dietu, stačí pohyb, alespoň základní.

Jak na vánoční shon
Jak na vánoční shon

Připomeňte si, že vánoční svátku jsou spíše než o o lásce a rodině, mají duchovní podtext, ne ryze materialistický, jak se bohužel v dnešní době děje.

Prázdniny a děti
Prázdniny a děti

Hrozíte se toho, že jsou prázdniny a nemáte kam dát své děti? Babičky a dědečky už jste vyčerpali, svou dovolenou taky a prázdniny zdaleka nekončí. Co potom, kam své potomky umístit?

BLOG: NA POSLEDNÍ CHVÍLI
BLOG: NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Termín porodu mám 21. května. Přesto už mám doma smontovanou postýlku, koupený kočárek, komodu plnou oblečení na sviště, vaničku a další věci.. To, co bych ale měla mít splněno do mnohem bližšího termínu – to jsem si opět nechala na poslední chvíli..

Psychika a péče o ni – nejen ve škole
Psychika a péče o ni – nejen ve škole

Dalším důležitým bodem je maximální péče o jejich psychiku, a tak by se měly dopoledne vyučovat hlavní předměty, aby se na ně děti mohly aspoň trochu soustředit.

Ajurvédská káva na koncentraci a metabolismus
Ajurvédská káva na koncentraci a metabolismus

Kávu pije velké procento dospělých, někdo ji konzumuje denně po několika šálcích, jiný zase střídměji. V rozumném množství neškodí, ale pokud se z nějakého důvodu chcete vyhnout kofeinu, nebo byste zkrátka chtěli ochutnat něco trochu jiného, zkuste Ajurvédskou kávu.

Cviky na tricepsy vás zbaví povislé kůže na rukou
Cviky na tricepsy vás zbaví povislé kůže na rukou

Povislá kůže na rukou bývá nejčastěji problémem u žen, kdy příčinou je nadbytek tuku ve svalové partii, která se nazývá triceps, tedy trojhlavý sval. Chcete-li se nevzhledných faldíků zbavit, postačí provádět správné cvičení a posilování. Využívají se pomůcky v podobě činek a přístrojů, ale také lze použít své vlastní tělo.

Luštěniny nikdy nezklamou
Luštěniny nikdy nezklamou

Luštěniny nejsou jen nenáviděnou hrachovou kaší ze školní jídelny. Dnes získávají na stále větší popularitě a mohou se stát oblíbenou součástí i vašeho jídelníčku. Je mnoho způsobů jejich chutné přípravy, takže se jich rozhodně nemusíte bát. Co všechno vlastně k luštěninám patří? Jsou to suchá jedlá semena jako fazole, hrách, čočka, sója, cizrna a bob. Kromě běžných druhů zaujmou i ty méně známé, které si svou popularitu teprve budují. Třeba červená čočka nebo fazole mungo.

Jak na stres dnešní doby
Jak na stres dnešní doby

Naše hektické století nás nenechá moc vydechnout, a tak máme pocit věčného shonu a klusu. Nemáme čas nejen na své blízké, my nemáme čas ani sami na sebe, a to se samozřejmě projevuje na naší duševní i fyzické kondici. A tělo si to uvědomuje, takže vysílá signály, abychom s tím něco udělali.

Zpravodajství

 WSJ: Je čas na digitální detox? Pomoc najdete online...
WSJ: Je čas na digitální detox? Pomoc najdete online...

New York 20. prosince (ČTK/The Wall Street Journal) - Vánoční svátky patří mezi nejúžasnější období roku. Ale všechny ty večírky a rodinná setkání brání lidem v dalším společenském zvyku - používání internetových sociálních sítí. Pokud vás co chvíli svrbí ruce sáhnout po chytrém telefonu, anebo nedokážete ani několik minut vydržet bez Twitteru nebo Instagramu, zkuste si vzpomenout na Tomohika Jonedu, napsal zpravodajský server The Wall Street Journal.

Blog

Soutěže

2x Beta karoten 25 000 I.U. + Panthenol 60 tobolek

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.