K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy

Toužíte po krásném a zdravě vypadajícím opálení? Pak byste kromě rozumného pobytu na sluníčku a používání ochranných přípravků s vhodným faktorem měli dbát i na správnou stravu.

Velký věkový rozdíl mezi partnery
Velký věkový rozdíl mezi partnery

V dnešní době již není tabu, když si šedesátiletý muž vezme za ženu dvacetiletou mladici. Společnost tedy pořád spíše toleruje tento pohled, než aby si mladý muž narazil dámu v letech. I když se nejprve zdá být všechno v pořádku a zdá se, že žádný problém nebude, po letech vztahu tomu může být úplně naopak.

Strategie pro dobré partnerství
Strategie pro dobré partnerství

Často se přeceňují věci, které ani tak podstatné nejsou. Jsou to peníze, majetek, drahá auta a luxusní dovolené. Ale to jsou jenom neživé věci, které nás šťastnými udělají jenom na pár okamžiků. Věnujme se tomu, co má cenu a co je z dlouhodobého hlediska přínosné a může nás učinit šťastnými.

Náhražky masa překvapí chutí i nutriční hodnotou
Náhražky masa překvapí chutí i nutriční hodnotou

Maso plní v našem jídelníčku velice důležitou roli, je to jeden z nejlepších zdrojů kvalitních bílkovin a dokáže nás skvěle nasytit. Co si přát více, ale jsou tu přece jenom také některé negativní vlivy masitých pokrmů.

Jak se chovat k dítěti, které má slabé sebevědomí?
Jak se chovat k dítěti, které má slabé sebevědomí?

Máte doma dítě, které trpí slabým sebevědomím a které by nutně potřebovalo pomoc nejbližších, kteří by mu s tímto palčivým problémem mohli pomoct? Jak na to, abyste ho svým chováním ještě více neutvrdili v tom, že je mimo společnost a nemá nikoho, komu by se mohl svěřovat a kdo by jej chápal?

Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků
Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků

Odstranění chloupků z jakékoliv části ženského i mužského těla může znamenat velkou bolest a často také kožní problémy a reakce. Co myslíte, existují i zcela bezbolestné metody? Tedy kromě holení, které porost jen zahustí? Vězte, že ano. Jednou z nich je fotoepilace, která se při komplexní aplikaci nazývá také fotoomlazení. Tato metoda je zcela neinvazivní a její spektrum použití je mnohem širší. Kromě odstranění vlasů a chloupků, dokáže také vyhladit pokožku, odstranit pigmentové skvrny nebo léčit akné.

Závěsné systémy do každé domácnosti!
Závěsné systémy do každé domácnosti!

Efektivní cvičební pomůckou pro začínající i pokročilé sportovce je závěsný posilovací systém. Rozšířil se do světa z prostředí americké armády, kde jej pro svůj trénink využívali vojáci. Jedná se o systém posilování s vlastní vahou, který se stává u fitness nadšenců stále více populární a povědomí o něm už získává i širší veřejnost.

Co zahýbe se životem vašeho dítěte?
Co zahýbe se životem vašeho dítěte?

Máte doma dítě a sledujete každý jeho pohyb? Nebuďte úzkoprsí a chtějte, aby se dítě radovalo ze svých prvních věcí, z úsměvů, z lásek, kamarádů. Každá taková věc ho totiž posune o kus dále a tím se stává samostatným a soběstačným jedincem. Buďte na něj pyšní a přejte mu to.

Maličkosti, na kterých se staví spokojený vztah
Maličkosti, na kterých se staví spokojený vztah

Nevíte, co dělat, abyste si uchovali fungující a prosperující vztah. A přitom k tomu stačí pouze maličkosti. Tedy zdánlivé maličkosti, protože pro řadu z nás jsou to sice jenom gesta či prosté věty, ale pro mnoho z nás jsou to nepředstavitelné překážky, které zkrátka nedokážeme vypustit z úst nebo je učinit.

Údržba kůže po letních dnech
Údržba kůže po letních dnech

Léto nám pomalu končí a je ten správný čas na to, abychom vhodně ošetřili naši pleť, která dlouhým pobytem na slunci dostala velmi zabrat. Kůži určitě neprospělo sluníčko, slaná či chlórovaná voda nebo klimatizace, kterou jsme měli celé léto puštěnou, abychom zvládli pobyt v horkých kancelářích. Všechny tyto faktory natolik vysušily pokožku a porušily její ochrannou vrstvu, že nás mnohdy začíná svědit a loupe se.

Zpravodajství

Průzkum: Největší rezervou zdravotnictví jsou kvalita a mzdy
Průzkum: Největší rezervou zdravotnictví jsou kvalita a mzdy

Praha 15. června (ČTK) - Investice do kvality a mzdy patří podle průzkumu mezi řediteli 156 nemocnic k největším rezervám českého zdravotnictví. Vidí je také v komunikaci s pacienty, v komunikaci personálu a větší efektivitě práce. Ukázal to sedmý ročník výzkumu Barometr českého zdravotnictví, který mezi řediteli nemocnic v květnu provedla organizace HealthCare Institut ve spolupráci s výzkumnou agenturou Ipsos. Výsledky má ČTK k dispozici.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.